Neprihlásený užívateľ
Ste prihlasený ako
0,-€
V košíku máte

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nie je kupujúci s objednaným tovarom spokojný, môže ho do 14 kalendárnych dní od obdržania zásielky na vlastné náklady poslať späť na adresu predávajúceho, spoločne s faktúrou a žiadosťou o vrátenie peňazí. Tovar nesmie byť použitý a poškodený. Ak je tovar a jeho príslušenstvo od výrobcu zabalené v zatavenom plastovom obale, alebo zatavenom plastovom vrecku, tieto obaly nesmú byť otvorené. Tovar je potrebné zaslať späť v originál obale (krabici). Peniaze za vrátený tovar budú poslané poštovou poukážkou alebo na bankový účet kupujúceho. Peniaze budú vrátené do 14 kalendárnych dní odo dňa, keď vrátený tovar dostaneme nepoškodený (platí aj pri neprevzatej zásielke a storne).


UPOZORNENIE: Vrátené zásielky zaslané na dobierku - nebudú prevzaté!

V prípade, že sa na tovare počas jeho používania prejaví vada, porucha, alebo výrobok nefunguje podľa špecifikácii výrobcu, je kupujúci oprávnený v záručnej dobe požiadať predávajúceho o bezplatnú opravu tovaru. Bezplatná oprava bude vykonaná najneskôr do 30 dní od doručenia tovaru predávajúcemu. V zmysle novely občianskeho zákonníka č.150/2004 je na každý tovar poskytnutá záruka 2 roky. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru.

Reklamácia sa vzťahuje len na preukázateľné výrobné chyby výrobku, ktoré boli zistené počas záručnej doby. Reklamácia sa nevzťahuje na chyby spôsobené užívateľom: pri nesprávnom zaobchádzaní s výrobkom, neodbornou montážou výrobku, mechanickým poškodením, neodborným a nepovoleným zásahom do štruktúry, obsahu a funkčnosti výrobku.

Pre zahájenie reklamácie prosím vyplňte reklamačný protokol.

DokumentFormátVeľkosť
Reklamačný list + odstúpenie od zmluvyWORD19,9 kB
Stiahnuť
Reklamačný list + odstúpenie od zmluvyPDF116 kB
Stiahnuť

Vaše vozidlo

Multimédia, Navigácie
Parkovacie kamery
Multimediálne monitory
Autorádia 1DIN
Reproduktory
Domáca elektronika
Diely na auto
LCD monitory
Parkovacie senzory
Čierna skrinka
DVR kamery